HAKKIMIZDA

 

KURUM
SAL


Lilia gelini olmak bir ayrıcalıktır, çünkü burada size özel değer verilir. İlgiyi her çizgisinde, duyguyu her dokunuşta hissedersiniz. El emeğimiz göz nurumuzla hayalleriniz şekillenir. Tıpkı yüzlerce gelin gibi siz de Lilia gelini olarak mutluluğa uğurlanırsınız..

Lilia “Evet” demeden önce...

1990 yılından bu yana gelinlerini mutlu etmek için çalışıyoruz, deneyimlerimizi günümüz trendleriyle sentezleyerek, gelinlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Gelin adaylarına daha kaliteli hizmet vermek için randevu sistemiyle çalışan Lilia Gelinlik, geleneksel el işçiliği ile vücut tiplerine göre özel dikim yaparak, sınırsız modeller yaratır. Ve her adım gelin adayını rüyalarına yaklaştırır. Lilia Gelinlik, duygu dolu dokunuşlarla hayatınızın en mutlu anını taçlandırır.. Lilia “Evet” demeden önce...


 
Hayatımızın en anlamlı dönemlerinden biri hayatımızı paylaşacağımız kişiyi seçip onunla bir ömür geçirmeye adım attığımız andır. O gün her şey çok özel olmalı.

Sizi bu önemli gününüzde yalnız bırakmayacağız.

 

GELİNLİK


Hayallerimizi yakalayabileceğimiz bir anda her ayrıntı kusursuz olup , yaşamımızın her anında aklımıza geldiğinde yüzümüzde küçük ama güzel anılarla dolu bir gülümseme yerleştirmeli.

Zarafet ve şıklığı simgeleyen LİLİA Gelinlikleri, modern modelleri ve ekonomik fiyatları ile sizi en özel gününüzde, tüm gözler üstünde olan harika bir gelin olmayı hedefliyor.


KINA ELBİSESİ


Kırmızının büyüsü;
Kınanın rengi güzel bir kırmızıdır. Bu rengin sevgi ve sohbet duygularını tetiklediği düşünülür. Ayrıca kendine has ve değişik bir kokusu vardır.


BİNDALLI


Kına gecelerini bilirsiniz, süslü bindallısıyla, gelin adayının baba ocağındaki son gecesidir kına gecesi. Gelin kızın akranları, akrabaları, yakınları ve damat evinden çağrılan davetliler hep birlikte çalar-söyler ve ağlaşırlar. Gelin ağlatılmaya çalışılır. Gelen misafirlerin ağırlanmasıyla sabaha kadar sürer bu gece...

Bu gece ağlamalı geçecektir ama mutluluk ağlaması. Bu mutlu gününüzde de sizi yalnız bırakmıyoruz.